• W naszym przedszkolu najważniejsze jest dziecko, jego potrzeby, zainteresowania, zdolności i możliwości. Stanowimy wspierający się wzajemnie zespół działający na rzecz dziecka- jego rozwoju. Nasi wychowankowie gotowi są sprostać nowym wyzwaniom otaczającego nas świata na kolejnym etapie edukacyjnym.

• NASZE PRZEDSZKOLE

• Nasze tradycje
          • Kalendarz uroczystości
            • 20.09 Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka
            • październik Bal Jesieni
            • październik-listopad Pasowanie na Przedszkolaka
            • 14.10. Dzień Edukacji Narodowej
            • 20.11. Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka
            • 11.11. Święto Niepodległości
            • 6.12. Mikołajki
            • grudzień Wspólne Kolędowanie
            • styczeń Dzień Babci i Dziadka
            • styczeń Choinka Noworoczna
            • luty "Zimowe opowieści" przedstawienie teatralne
            • marzec Powitanie Wiosny
            • maj Dzień Flagi
            • maj Maraton
            • maj-czerwiec Dzień Rodziny
            • kwiecień-czerwiec Dni Otwarte dla nowoprzyjętych dzieci
            • czerwiec Pożegnanie przedszkolaków z najstarszych grup
          • Osiągnięcia

• Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Łosicach, ul. Św. Stanisława 1
        • 08- 200 Łosice ul. Św. Stanisława 1 08-200 Łosice Łosice Poland
        • Administratorem jest Przedszkole Samorządowe nr 1 w Łosicach (ul.Św. Stanisława 1, 08- 200 Łosice, tel. 83 357 35 26). Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: inspektor@cbi24.pl Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, udzielona poprzez wyraźne działanie potwierdzające (tj. przesłanie wiadomości). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Dane są ujawniane wyłącznie osobom upoważnionym przez administratora. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych".